پدیده جدید قالیشویی آنلاین

در گذشته مردم فرش ها و قالی های خود را با آب و صابون می شستند. و جالب بود که در این میان افراد خوش فکری نیز پیدا شدند که به نظرشان می شد از همین مورد هم شغلی ساخت. به این ترتیب خدمتی پدید آمد که قالیشویی نام گرفت . بعد ها که این موضوع در شهرهای بزرگ گسترش یافت مشکلات تازه ای را هم به دنبال خود داشت. با ما همراه باشید تا در مورد قالیشویی آنلاین بیشتر بدانید. شاید برای شما جالب باشد اگر روزی یکی از دوستان تان نام یک قالیشویی آنلاین را پیش شما ببرد. در چند سال اخیر رشد فزاینده انواع خدمات برخط سرعت سرسام آوری داشته است. این روز ها از سفارش غذای آنلاین گرفته تا خشک شویی و خرید میوه و سبزیجات و لبنیات دیگر به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. در این میان یکی از خدمات بسیار جالبی که شاهد آن ها هستیم، قالیشویی آنلاین است.

 

تغییرات قالی شویی ها از گذشته تا به امروز

دیگر خیلی از درد سر های گذشته توسط این سرویس جدید از بین رفته است. زمانی که قالی شویی ها در محله های مختلف و در شهر های مختلف ایران شروع به کار کردند همه ما خوشحال به نظر می رسیدیم. چرا که دیگر نیازی نبود آن همه درد سر شستشوی قالی و فرش ها و موکت هایمان را تحمل کنیم. اما به مرور مشکلات دیگری به وجود آمدند که به خاطر آن ها بعضی ترجیح می دادند خودشان مثل گذشته فرش های شان را بشویند. مشکلاتی مانند دردسرهای پیدا کردن و سفارش به یک قالیشویی خوب و تنظیم قرار برای زمان بردن و آوردن قالی و هزینه های سنگین احتمالی که این قالی شویی ها از ما دریافت می کردند. به نظر می رسید اگر همه چیز خوب پیش رود صرف دارد که قالی و فرش های مان را بدهیم تا آن ها بشویند ولی همیشه کارها خوب پیش نمی رفت و دو دل می شدیم. حالا که قالیشویی آنلاین هم به جرگه این خدمات پیوسته حداقل بازار رقابتی پیش آمده و این مشکلات به شدت کاهش پیدا کرده است. به راحتی می توانید وارد وب سایت http://redcarpet.ir شوید و در قسمت بالای صفحه سایت بر روی دکمه سفارش آنلاین کلیک نمایید. پس از پر کردن فرم سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد و در طی زمان خدمت رسانی آخرین وضعیت فرش خود را دریافت می کنید .

 

پشتیبانی از خدمات قالیشویی آنلاین

این خدمات پشتیبانی هم به صورت تلفن و پیامک انجام می پذیرد و هم به صورت آنلاین و چت در وبسایت شرکت . کافیست به روی ابزارک گوشه صفحه کلیک کنید و با واحد پشتیبانی صحبت کنید. نکته قابل تاملی که در این نوع خدمات به صورت آنلاین وجود دارد این است که می توانید از این طریق تخفیف هم دریافت کنید. بله تعجب نکنید. کافیست هنگام سفارش در فیلد تخفیف کد تخفیف تان را وارد نمایید و از آن استفاده کنید. جالب است که دیگر نیازی به چانه زدن هم نیست و با یک قیمت کاملا روشن و منصفانه می توانید خدمات گفته شده را به راحتی دریافت کنید.

 

حل مشکل خشک کردن فرش و موکت و قالی

یکی از عواملی که موجب اقبال آحاد مردم به قالی شویی و سپردن فرش ها به آن ها بود مشکل خشک کردن فرش ها و قالی ها بود. به این ترتیب که اگر می خواستند خودشان فرش ها یشان را بشویند، زحمت خشک کردنش هم طبیعتا با خودشان بود. همین طوری خشک کردن فرش های ماشینی به خودی خود سخت بود تا چه برسد به فرش های دست باف و اصیل ایرانی که داستان و مشکلات خاص خودش را داشت. اما با وارد شدن ماشین آلات مکانیزه به این صنعت فرایند خشک کردن و آب کشی فرش ها و موکت ها به کلی تغییر کرد و قالیشویی آنلاین با تجهیز خود به این امکانات ریشه مشکل را از بیخ کند. قالیشویی آنلاین به دلیل تم مدرنی که داشت می بایست از دستگاه های به روز تر و جدید تری هم استفاده می کرد. البته بد نیست بدانید امروزه برای آبگیری و خشک کردن فرش ها از گرم خانه های مخصوصی که بدین منظور طراحی شده است استفاده می شود.

 

خورده شدن فرش و قالی توسط مواد شیمیایی بی کیفیت

مشکل بعدی در مورد قالیشویی های قدیمی این بود که هیچ گاه نمی دانستید که ممکن است از چه مواد شیمیایی ای برای شستشوی فرش های تان استفاده کنند. اغلب پس از تحویل گرفتن ممکن بود به مرور شاهد خورده شدگی این فرش ها و قالی ها باشید. اما اگر یک قالیشویی معتبر و مورد تایید وجود داشت چه؟ مطمئنا دیگر جای نگرانی نبود. با ورود اینترنت و آنلاین شدن این خدمات دیگر به راحتی می توان چنین جایی را که مورد تایید باشد پیدا کرد. کافی است گشت و گذاری در گوگل داشته باشید و به دنبال ” اولین کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه تهران ” باشید. به راحتی می توانید وب سایت مورد نظر خود را در نتایج اول گوگل پیدا کنید.

دنبال قالی شویی نزدیک منزل نگردید !؟

در واقع کارخانه قالیشویی نزدیک شما وجود ندارد چون بنا بر قانون تمام کارخانجات قالیشویی ها به خارج شهر منتقل شده اند . نزدیک شما ممکن است دفاتری وجود داشته باشد که به عنوان واسطه عمل کرده و فرش شما را گرفته و به یکی از ارزان ترین کارخانجات قالیشویی منتقل می کنند

در قالی شویی های قدیمی ممکن بود بنا بر تعداد فرش ها و موکت هایی که از شما تحویل می گیرند هزینه حمل و نقل دریافت کنند. قالیشویی آنلاین خدمتی بود که این مشکل را هم از پیش پای مشتریان برداشت. به این صورت که قیمت حمل و نقل فرش ها را ثابت نگه داشت. این طوری مثلا اگر یک فرش تحویل می دادید هزینه حمل و نقل اش می شد بیست هزار تومان و اگر ده تا هم تحویل می دادید با هم همان قیمت برای تان تمام می شد.

 

تعرفه خدمات شان چقدر است؟

در یک جمله می توان گفت “بسیار کم”. دلیل اش چیست؟ دلیلش فضای رقابتی در این عرصه است. اگر وب سایتی که پیدا کرده اید به قدر کافی معتبر باشد احتمالا صفحه ای هم به نام  تعرفه خدمات دارد که به راحتی خواهید توانست قیمت هایش را مقایسه کنید. در غیر این صورت این مورد را درج نخواهند کرد. هرگز به وب سایتهایی که قیمت روشن ارائه نمی دهند اطمینان نکنید.

 

غیر از شستشو معمولا چه خدماتی ارائه می گردد؟

در شرکت های بزرگ ممکن است، این خدمات فرا تر از یک شستشوی معمولی باشد. مثلا ممکن است دامنه این خدمات شامل مواردی مانند رفوگری و ترمیم خود فرش، ترمیم ریشه و شیرازه آن، مو گیری، لکه برداری و غیره هم باشد.

یک نظر در مورد «قالیشویی آنلاین»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =